Tesla Smart Sensor Water

od 478 Kč
Ani si jej nevšimnetePřístroj je plně bezdrátový a energii zde zajišťuje pouze jedna baterie. Vzhledem k velmi úspornému energetickému režimu je výdrž baterie skutečně dlouhá. Navíc senzor sám požádá o výměnu v případě, že dojde k jejímu vybití. Díky skvělému designu více
Řazení:
Skladem

Popis Tesla Smart Sensor Water

Obr. Ani si jej nevšimnete 1578067a

Ani si jej nevšimnete

Přístroj je plně bezdrátový a energii zde zajišťuje pouze jedna baterie. Vzhledem k velmi úspornému energetickému režimu je výdrž baterie skutečně dlouhá. Navíc senzor sám požádá o výměnu v případě, že dojde k jejímu vybití. Díky skvělému designu a vysoké spolehlivosti skvěle zapadne do každého interiéru a nikdy vás nezklame.

Obr. Nastavení je na vás 1578067b

Nastavení je na vás

Celá chytrá domácnost, do které právě senzor úniku vody patří je řízena za pomoci technologie ZigBee. Tento systém propojuje všechny prvky chytré domácnosti a umožňuje komunikaci mezi nimi. Vy sami si pak zvolíte, jak přesně budete senzor používat. Na výběr je z několika variabilních režimů, které mohou být následně upraveny podle různých scénářů.

Obr. Asistenti si s ním rozumí 1578067c

Asistenti si s ním rozumí

Software, který řídí senzory je plně kompatibilní s mobilními, operačními systémy iOS a Android. K nastavování a kontrole jednotlivých zařízení pak slouží aplikace, kterou lze spravovat z Vašeho smartphonu či tabletu. Tato aplikace si mimo jiné rozumí i s inteligentními, osobními asistenty Google Home a Amazon Alexa.

Obr. Se senzory vám už nic neunikne 1578067d

Se senzory vám už nic neunikne

ZigBee je oproti Wi-Fi stabilnější a šetrnější, nemusíte se tak bát nějakého výpadku nebo selhání ze strany přístrojů, které tuto technologii používají. Senzor pro detekci úniku vody bude vždy připraven okamžitě vás informovat v případě jakékoli nestandartní situace.

Technické specifikace:

  • Voděodolnost: IP66
  • Životnost baterie: 1 a více let (při použití 20krát za den)
  • Napájení: DC 3V (baterie CR2032)
  • Upozornění na slabou baterii: Podporováno
  • Provozní teplota: 0-55°C
  • Rozměry: 50 x 18 mm
  • Bezdrátové připojení: ZigBee 2,4 GHz IEEE 802.15.4
  • Aplikace: Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
  • Jazyk aplikace: CZ, EN, DE, SK, PL, HU, SL, HR, UA, RU

Parametry a specifikace:

  1. Typ detekce: Ostatní detektory

Recenze Tesla Smart Sensor Water

Doposud nebyla přidána žádná recenze, buďte první.

Přidejte recenzi